1.

Drone ile Havadan Görüntüleme

Son dönemde büyük bir hızla yayılmakta ve talep görmekte olan havadan görüntüleme alanında son teknoloji araçlarımızla istediğiniz kurguda film veya fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz. Sınırsız açı ve mesafeden görüntüleme yapabilme imkanıyla alternatifi olmayan hava araçları konunun uzmanı operatörlerimizle beraber hizmetinizde.

2.

Stüdyo ve İmaj Çekimi

Birbirinden güzel ve doğal pozlarla profesyonel bir gözün profesyonel ortamda ölümsüzleştirdiği fotoğraflara sahip olmak için stüdyoda fotoğraf çekimini denemelisiniz. Unutulmaz karelerle stüdyoda fotoğraf çekimi yaptırıp baktıkça bakmak isteyeceğiniz fotoğraflara sahip olabilirsiniz. En güzel, en doğal, hep hatırlamak istediğiniz hallerinize dair ölümsüz anlar yaratmak için stüdyoda fotoğraf çekimine katılın, birbirinden değişik pozlarla eğlenceli vakit geçirin, istediğiniz kareleri yaratın.

3.

Dış Mekan ve Düğün Çekimleri

Bir tek gün yaşayacağınız düğün heyecanınızı dış mekan çekimleriyle farklılaştırıyoruz. Dilerseniz tarihi bir mekanın dokusuyla, dilerseniz açıkhavada doğanın tatlı büyüsüyle buluşturarak, fotoğraflarınızı eşsiz güzellikte sunuyoruz. Sizler de, dış mekan çekimi tercih ederek, bu farkı bizimle yaşayın...

4.

Doğum / Sünnet Çekimleri

Bazen yazı değil en güzel anları fotoğraf anlatır… En az yazı kadar kalıcıdır fotoğraf; söz uçar ama yazı da fotoğraf da kalıcıdır…Hayatın en önemli anlarını masalsı karelere dönüştürmek zordur. O anı yakalamayı başarmak, hayatınızın en mucizevi anını ölümsüz kılmak ve o an hissedilen her duyguyu, fotoğraf karelerine aktarmak… Eğer gerçekten doğru fotoğrafçıyla çalışırsanız; yaşadığınız anı size yıllar sonra bile hissettirmeyi başaracak demektir. Çocuzlarımızın o özel anlarını da sizinle saklıyoruz.

5.

Ürün ve Katalog Çekimleri

Ürün satışlarınızda katalog basımı veya internet üzerinden e-ticaret kullanarak satış hedefinizi yakalamak elinizde, Bunun için en gerekli görsel anlamda çekici ve kaliteli bir görsel fotoğraf çalışmasıdır. Bizler gün geçtikçe ürün rekabeti ve satış hedeflerini arttırıcı fotoğraflar ile yardımcı olmaktayız.

Bunun yanında her geçen dün sizler için satış arttırıcı fikirlerimizi sizlere sunuyoruz. Ürün çekiminde istemiş olduğunuz adrese gelerek, Yüksek çözünürlüklü dslr cameralar, Paraflaş takımları, box ışıklar, full bir ekipman ile stil masası, sonsuz fon, veya ürün çadırı kullanarak çekimlerimizi yapmaktayız, İstanbul da bulunan stüdyolarımızda da çekimleri gerçekleştirmemiz mümkündür, uzman kadromuz ile ürünlerinize çekim senaryosu kurgulayarak, en doğru fon ile ayrı bir boyut katacak ışık ortamında uzman fotoğrafçılar tarafından firmanızın satışlarını hızla arttıracak ürünlerinizi görsel veri haline getiriyoruz.

6.

Tanıtım, Açılış ve Organizasyon Çekimleri

Kurumunuzu mevcut ve potansiyel müşterilerinize tanıtmanın en güzel yolu fotoğraflar ve görseller ile yansıtmaktır. Bilindiği gibi günümüz dünyasında internet ortamında web sayfaları üzerinden bir diyalog olmaksızın sizler ile görüşmeden sizleri web sayfanızdan tanımaktalar. İnternet siteniz sizin yüzünüz firmanız hakkında müşterilerinize daha fazla güven vermek için firmanızı en güzel şekilde gösterin; deneyimli profesyonel kadromuz ile yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf çekimleri ile şirketinizin dış görüntüsünü, araç filonuzu, bayilerinizi, lojistik depolarınızı , İç taraftan firma yöneticisi, departmanlar, kurumunuzun iç mekan görüntüsü, personel ile birebir masa başı çekimleri, yönetici ve personel ile kısa video röportaj çekimleri, işlerinizin işleyişi ve kendinizi ifade etmek istediğiniz tüm detayları aktarabilirsiniz.

Ayrıca satışını veya hizmetini verdiğiniz ürün ve cihazlarınızı fotoğraflıyor, makinelerinizi işlem sırasında full hd video çekimi ile kayıt altına alıyor , sizlerin büyük emek verdiğiniz işletmelerini ve sizleri fotoğraflayarak dijital ortama götürüyoruz. Firmanızın personel yemekleri ,toplantı ve organizasyonlarında da sizlere fotoğraf ve kamera hizmeti vermekteyiz.